pár ftípků

8. června 2007 v 15:10 | ♥l.u.n.n.n.a.k.♥
Úvaha: Když se olivový olej vyrábí z oliv, z čeho s potom vyrábí dětský olej?

Jede masochisticka rodina autem a najednou matka vystrčí hlavu z okna a o sloup si ji urazí. Otec se začne smát a děti začnou brečet. Tatínek se jich ptá: "Proč brečíte? Vždyť to byla taková stará kráva..." A děti na to "To jo, ale mi jsme to neviděli!!!"
Proč bezdomovci nejedí potkany?
Není slušné jíst spolubydlící!
Přijde opravdu unavený manžel domů a tam najde zhroucenou manželku, která pláče ihned se ptá: co se stalo lásko má? No mám dvě zprávy jednu horší a druhou ještě horší jakou chceš slyšet dřív? Tu horší. Odpoví manžel... No tak nám zemřel pejsek Andy.. Hm.. no já ho stejně neměl rád a ta druhá? No ta druhá... dneska mi přejeli maminku... KDYŽ SE DAŘÍ TAK SE DAŘÍ.. vykřikne manžel a běžel to oslavovat do hospody...
"Proč vlastně žebráš, chlapče? Máš hlad?" - "Ne, ale tatínek má žízeň!"
Šel jsem takhle jednou v noci přes město, když jsem z jedné temné uličky zaslechl volání o pomoc. Coby uvědomělý občan jsem se nedal na útěk, ale nahlédl jsem do uličky. Dva pobertové se prali s nějakou starší paní o její kabelku. Babka bojovala jako o život. Chvilku jsem přemýšlel, jestli mám jít dál a tvářit se, že jsem si ničeho nevšiml, nebo se zapojit. Nakonec jsem se rozhodl pomoci. Proti třem už ta paní neměla žádnou šanci!
Na dálničním mostě dvě dívenky hází na projíždějící auta kameny.
Ta zlá způsobila tři havárie, ta dobrá osm a tak opět dobro zvítězilo nad zlem!
Volají Martě Kubišové do pořadu Chcete mě, že by chtěli pejska. "Jakou rasu" - "To je nám vcelku jedno" - "Tak alespoň jak velkého?" - "Tak na nedělní oběd pro šest osob!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama